Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Zakład filmowy

Aktualności

Trwa poszukiwanie sprawcy podłożenia bomby w kłodawskim komisariacie

2017-02-16 19:55:39

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz Komendy Głównej Policji w Warszawie przyjechali do Kłodawy, aby przeprowadzić działania wyjaśniające z zakresu pirotechniki, terroru kryminalnego oraz zamachów bombowych. Eksperci pracowali na miejscu niemal cały dzień i zbierali materiał dowodowy, który da odpowiedzi na pytania, a tych jest wiele. – Chcemy ukierunkować naszą dalszą pracę wykrywczą, aby doprowadzić do zatrzymania sprawcy – przyznał Mirosław Ścisły, komendant policji w Kole. – Nie przypominam sobie, żeby na terenie Wielkopolski, a nawet Polski miało miejsce podobne zdarzenie, więc nakazuje to wzmóc do granic możliwości wykonywane przez nas czynności.

Rozwiązanie zagadki z pewnością utrudnia to, że na budynku komisariatu nie było monitoringu.

Przypomnijmy, że do wybuchu doszło wczoraj wieczorem. Sprawca wszedł do komisariatu i pozostawił tam nierozpoznany jeszcze ładunek wybuchowy. Zebrane materiały trafiły do laboratorium, gdzie zostaną zbadane i być może pomogą w rozwikłaniu sprawy.

Aleksandra Wysocka


Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy planujesz bawić się na balach w czasie karnawału?
Tak
Nie
Jeszcze nie wiem jak spędzę karnawał
Zamierzam przynajmniej raz wyjść na zabawę karnawałową
Zawsze w karnawale idę na bal
Nie świętuję tego czasu
)

Jesteśmy na: