Polska przegrała ze Szwajcarią 1:2 (1:2). W „biało-czerwonych” strojach zagrały trzy koninianki

2017-09-20 08:17:26

W piątek była wysoka wygrana z Białorusią, a teraz porażka 1:2 ze Szwajcarią. Reprezentantki Polski w piłce nożnej mają za sobą drugi mecz eliminacji do Mistrzostw Świata. W wyjściowej jedenastce „biało-czerwonych” były dwie piłkarki Medyka Konin – Sandra Sałata i Paulina Dudek. Po przerwie na boisku zameldowała się też Patrycja Balcerzak. Helwetki wyszły na prowadzenie w 20 minucie. Po niespełna kwadransie wynik spotkania wyrównała wychowanka Medyka Konin, Ewa Pajor, a wynik meczu na 2:1 dla Szwajcarek ustaliła jeszcze przed przerwą Lara Dickenmann. Po dwóch spotkaniach Polki, z dorobkiem trzech punktów, plasują się na trzeciej pozycji w grupie. Kolejny mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata czeka je 24 listopada. Wtedy podopieczne trenera Miłosza Stępińskiego zmierzą się na wyjeździe z Albanią.