YOCHI

Sport

Remis w trzecioligowych derbach powiatu konińskiego. Sokół – Górnik 1:1 (1:1)

2017-09-02 21:22:49

Piłkarskie derby powiatu konińskiego na remis. Sokół Kleczew podzielił się dziś u siebie punktami z Górnikiem Konin 1:1 (1:1).

Obie bramki oglądaliśmy w pierwszej połowie rywalizacji. Wtedy też gra była bardziej wyrównana. Wynik spotkania, na korzyść Górnika, otworzył w 12. minucie Sebastian Antas. Po dziesięciu minutach strzałem z głowy, po rzucie wolnym egzekwowanym przez Arkadiusza Bajerskiego, wyrównał Łukasz Cichos.

W drugiej połowie przeważali gospodarze, którzy seriami wykonywali stałe fragmenty gry w okolicach pola karnego Górnika. Koninianie mieli kilka okazji do podwyższenia wyniku po kontratakach. Ostatecznie żadna z drużyn nie zdobyła zwycięskiego gola.