YOCHI

Sport

Remis Górnika z Mieszkiem 1:1 (0:0). Trener Owczarek przetestował kolejnych zawodników

2017-07-15 21:15:40

Pięciu nowych piłkarzy zagrało w dzisiejszym sparingu Górnika Konin z Mieszkiem Gniezno. Biało-niebieskie barwy reprezentowało dzisiaj łącznie dziesięciu testowanych zawodników. W pierwszej połowie rywal Górnika pokazał się z dobrej strony. To goście mieli więcej strzeleckich sytuacji. Raz zdobyli bramkę. Gol padł jednak po odgwizdaniu spalonego. Jeden z piłkarzy Mieszka trafił też w słupek, a kilka razy na wysokości zadania musiał stawać Dawid Kołodziejczak. Po konińskiej stronie dobrych sytuacji nie wykorzystali: Piotr Radoszewski i Kamil Zieliński. Oba gole padły po przerwie. Oba – po rzutach karnych. Goście otworzyli wynik spotkania w 58. minucie, a w 84. minucie wyrównał Krystian Sobieraj.

Górnik Konin: Dawid Kołodziejczak (‘46 Mateusz Koliński), Michał Marszałek (‘46 Maksymilian Łukasiak), Andrzej Górski (‘46 Szymon Ćwiek), Patryk Kaczmarek (‘46 Maciej Rojewski), Mateusz Augustyniak (‘46 Bartosz Świderski), Jakub Lament (‘46 Jakub Matusiak), Maciej Adamczewski (‘46 Igor Witczak), Aleks Sieradzki (‘46 Krystian Sobieraj), Piotr Radoszewski (‘46 Bartosz Kowalski), Dominik Tomaszewski (‘25 Adam Święcicki), Kamil Zieliński (‘46 Dawid Przybyszewski)