Mamy wicemistrzów! Bardzo dobry debiutancki sezon KKF Automobile Torino Konin

2017-04-09 22:28:45

Drugoligowi futsaliści Konińskiego Klubu Futsalu Automobile Torino zakończyli sezon na drugim miejscu w tabeli. Wicemistrzostwo zapewnili sobie w ostatniej serii spotkań. Podopieczni trenera Arkadiusza Hofmana pokonali na wyjeździe 6:2 CityZen Poznań. Koninianie już po pierwszej połowie cieszyli się z trzybramkowej przewagi. Najpierw na listę strzelców wpisał się Mateusz Mroziński, a później dwa trafienia dołożył Przemysław Skibiszewski. Popularny „Skiba” skompletował po przerwie hat-tricka. Na 5:0 podwyższył Paweł Krygier. Te sam zawodnik ustalił dziesięć minut później wynik spotkania. W międzyczasie bramki dla gospodarzy zdobyli Marcin Kostański i Łukasz Walkowiak. W całym sezonie piłkarze KKF Automobile Torino wygrali dziesięć meczów. Zanotowali też dwa remisy i cztery porażki. Gratulacje!