Udanie rozpoczęły zmagania wiosenne piłkarki konińskiego Medyka

2017-03-12 09:33:13

Udanie rozpoczęły zmagania wiosenne piłkarki konińskiego Medyka. Mistrzynie Polski rozprawiły się z AZS UJ Kraków 4:1 (2:1).

Pierwszego ligowego gola w 2017 roku zdobyła dla Medyka Anna Gawrońska. Kapitan konińskiej drużyny otworzyła wynik spotkania w 20. minucie. Krakowianki odpowiedziały po niespełna kwadransie. Dynamiczny kontratak mocnym strzałem zakończyła Justyna Maziarz. Było 1:1. Wynik pierwszej połowy na 2:1 ustaliła w 40. minucie Liliana Kostowa. Po zamianie stron z goli cieszyły się już tylko medyczki. W 62. minucie na długi słupek ze skraju pola karnego piłkę posłała Katarzyna Daleszczyk, a dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry futbolówkę do siatki AZS UJ skierowała Paulina Dudek.