Wywalczyli dwa medale w Kaliszu

2017-03-11 22:31:19
Marcin Szafrański
Napisz do autora

Podczas Mistrzostw Polski Kettlebell Bolt Kalisz 2017 drużyna z Persona Sport Konin wywalczyła dwa medale.

W trzyosobowym składzie o medale w Kaliszu walczyli dziś: Krzysztof Pawliński z dwoma odważnikami o wadze 28 kg w Długim Cyklu z wynikiem 63 powtórzeń, który zajął 2. miejsce w wadze 85+ kg. Katarzyna Lorkowska Rosiejewska z 16-kilogramowym odważnikiem w Długim Cyklu jednorącz z wynikiem 117 powtórzeń wywalczyła 3. miejsce. Tuż za nią znalazła się Anita Olszewska, która z tym samych odważnikiem wykonała 112 powtórzeń, kończąc na czwartej pozycji. Obie dziewczyny startowały w kategorii do 65 kg. Debiutowały jako zawodniczki Kettlebell Lifting.

Jak informuje konińska drużyna, konkurencja była bardzo mocna. W mistrzostwach wzięło udział wielu doświadczonych zawodników i zawodniczek. – Impreza naprawdę na wysokim poziomie, profesjonalnie przygotowana przez zespół Iron Fit z Kalisza – dodają.