Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Toyota za i przeciw

Sport

Medyk POLOmarket najlepszy w 28. „Konin Cup”. W hali „Rondo” zaprezentowały się dwie Białorusinki

2017-01-15 12:02:59
Medyk POLOmarket najlepszy w 28. „Konin Cup”. W hali „Rondo” zaprezentowały się dwie Białorusinki

Nie było niespodzianki podczas tegorocznego „Konin Cup”. Dwudziestą ósmą edycję imprezy wygrała drużyna konińskiego Medyka POLOmarket.

W zorganizowanej w konińskiej hali „Rondo” imprezie wzięło udział szesnaście zespołów. Przez pierwsze sześć godzi turnieju rozgrywano mecze eliminacyjne. O 16.00 rozpoczęły się ćwierćfinały. Do półfinałów awansowały zespoły: Medyka POLOmarket Konin, Sztormu Gdańsk, reprezentacji Polski niesłyszących i ZSGE Medyk II Konin. W meczu o pierwsze miejsce spotkały się dwa Medyki. Lepszy okazał się pierwszy zespół konińskiego klubu, który pokonał młodsze koleżanki aż 7:1. Potyczka o trzecie miejsce zakończyła się wygraną Sztormu Gdańsk z reprezentacją Polski niesłyszących, po rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry było 1:1, a w konkursie „jedenastek” 4:3. Podczas turnieju w pierwszej drużynie Medyka zaprezentowały się dwie testowane piłkarki z Białorusi: Anastazja Szuppo i Anastazja Harlanowa (obie grają na pozycji pomocniczki).

Mateusz Krzesiński


Podziel się

Sonda

Czy rozpocząłeś już prace na działce, w ogródku lub na balkonie?
Tak
Nie
Dopiero kupuję nasiona i sadzonki
Nie mam na to czasu
Jest jeszcze za wcześnie
Mam już wszystko uporządkowane
)

Jesteśmy na: