Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota171107

Sport

Medyk POLOmarket najlepszy w 28. „Konin Cup”. W hali „Rondo” zaprezentowały się dwie Białorusinki

2017-01-15 12:02:59
Medyk POLOmarket najlepszy w 28. „Konin Cup”. W hali „Rondo” zaprezentowały się dwie Białorusinki

Nie było niespodzianki podczas tegorocznego „Konin Cup”. Dwudziestą ósmą edycję imprezy wygrała drużyna konińskiego Medyka POLOmarket.

W zorganizowanej w konińskiej hali „Rondo” imprezie wzięło udział szesnaście zespołów. Przez pierwsze sześć godzi turnieju rozgrywano mecze eliminacyjne. O 16.00 rozpoczęły się ćwierćfinały. Do półfinałów awansowały zespoły: Medyka POLOmarket Konin, Sztormu Gdańsk, reprezentacji Polski niesłyszących i ZSGE Medyk II Konin. W meczu o pierwsze miejsce spotkały się dwa Medyki. Lepszy okazał się pierwszy zespół konińskiego klubu, który pokonał młodsze koleżanki aż 7:1. Potyczka o trzecie miejsce zakończyła się wygraną Sztormu Gdańsk z reprezentacją Polski niesłyszących, po rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry było 1:1, a w konkursie „jedenastek” 4:3. Podczas turnieju w pierwszej drużynie Medyka zaprezentowały się dwie testowane piłkarki z Białorusi: Anastazja Szuppo i Anastazja Harlanowa (obie grają na pozycji pomocniczki).

Mateusz Krzesiński


Podziel się

Sonda

Czy szczepisz się przeciwko grypie?
Tak
Nie
Zawsze robię to na początku sezonu
Nie, bo źle się wtedy czuję
Robię to od lat
Boję się szczepień
)

Jesteśmy na: