Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Remedia

Ogłoszenia

dodaj ogłoszenie

Wyszukaj ogłoszenia

Wybrane ogłoszenie:


Projektowanie i druk 3D

Rodzaj ogłoszenia:  USŁUGI
Kategoria: USŁUGI I FIRMY
Lokalizacja: Nowe Skalmierzyce
Dodano: 2017-06-16
Telefon: 605226466
E-mail: michal.mocek@mm-rapid.pl
Opis: 
Szanowni Państwo,
chcielibyśmy zaoferować Państwu współpracę w zakresie nowej technologii wytwarzania, jaką jest druk 3D. Szeroka gama materiałów o różnych właściwościach pozwala wykonać najróżniejsze projekty. Elementy wykonywane w tej technologii świetnie sprawdzają się w fazach wdrażania nowych detali do produkcji - zwłaszcza w fazie projektowania i prototypowania. Wydrukowane elementy mogą służyć jako modele do budowy przyrządów spawalniczych, ślusarskich, tokarskich, a także stanowisk pomiarowych w przemyśle. Wykorzystując druk 3D można również wytwarzać gotowe detale, takie jak: elementy maszyn i urządzeń, obudowy, zębatki, akcesoria meblowe, makiety architektoniczne, gadżety do kampanii reklamowych i modele na wystawy, artykuły codziennego użytku, elementy dekoracyjne, itd.
Gwarantujemy wysokie standardy obsługi klienta i świadczonych usług. Świetnie sprawdzamy się w produkcji jednostkowej i małoseryjnej detali, gdzie produkcja wtryskowa jest nieopłacalna.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdziecie Państwo szczegóły współpracy z nami oraz wykonane przez nas przykładowe projekty. Załączamy krótką ulotkę reklamową z najważniejszymi informacjami.
Zapraszamy do współpracy. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, pokarzemy oraz wykonamy dla Państwa próbne wydruki.

Sonda

Czy szczepisz się przeciwko grypie?
Tak
Nie
Zawsze robię to na początku sezonu
Nie, bo źle się wtedy czuję
Robię to od lat
Boję się szczepień
)

Jesteśmy na: