Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
PlebiscytbannerA

Ogłoszenia

dodaj ogłoszenie

Wyszukaj ogłoszenia

Wybrane ogłoszenie:


Projektowanie i druk 3D

Rodzaj ogłoszenia:  USŁUGI
Kategoria: USŁUGI I FIRMY
Lokalizacja: Nowe Skalmierzyce
Dodano: 2017-06-16
Telefon: 605226466
E-mail: michal.mocek@mm-rapid.pl
Opis: 
Szanowni Państwo,
chcielibyśmy zaoferować Państwu współpracę w zakresie nowej technologii wytwarzania, jaką jest druk 3D. Szeroka gama materiałów o różnych właściwościach pozwala wykonać najróżniejsze projekty. Elementy wykonywane w tej technologii świetnie sprawdzają się w fazach wdrażania nowych detali do produkcji - zwłaszcza w fazie projektowania i prototypowania. Wydrukowane elementy mogą służyć jako modele do budowy przyrządów spawalniczych, ślusarskich, tokarskich, a także stanowisk pomiarowych w przemyśle. Wykorzystując druk 3D można również wytwarzać gotowe detale, takie jak: elementy maszyn i urządzeń, obudowy, zębatki, akcesoria meblowe, makiety architektoniczne, gadżety do kampanii reklamowych i modele na wystawy, artykuły codziennego użytku, elementy dekoracyjne, itd.
Gwarantujemy wysokie standardy obsługi klienta i świadczonych usług. Świetnie sprawdzamy się w produkcji jednostkowej i małoseryjnej detali, gdzie produkcja wtryskowa jest nieopłacalna.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdziecie Państwo szczegóły współpracy z nami oraz wykonane przez nas przykładowe projekty. Załączamy krótką ulotkę reklamową z najważniejszymi informacjami.
Zapraszamy do współpracy. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, pokarzemy oraz wykonamy dla Państwa próbne wydruki.

Sonda

Czy wiesz już jak spędzisz ferie zimowe?
Zostaję w Koninie
Wyjeżdżam w góry
Wyjeżdżam nad morze
Skorzystam z oferty miejscowych ośrodków kultury
Ferie spędzę w domu
)

Jesteśmy na: